Weby

Můžete mít obyčejný web. Anebo můžete mít webové stránky vytvořené na míru vašim potřebám s originálním a jedinečným designem, který vás odliší. Stránky, na které můžete psát texty a umisťovat obrázky i celé fotogalerie snadno, přirozeně a rychle. Už nemusíte o každém kroku složitě přemýšlet a učit se programování, vše se děje jednoduše a přirozeně. Web od DesignDog lze aktualizovat v jakémkoli moderním prohlížeči, takže ani nemusíte sedět u svého počítače – díky pokročilému redakčnímu systému, který váš web bude pohánět.

AKCE – K WEBU OD NÁS DOSTANETE SAMOLEPKY NA AUTO ZDARMA!
Pokud si objednáte webové stránky od DesignDog, dostanete jako dárek sadu 2ks samolepek standardní velikosti (cca 15x15cm) na vaše auto. Pochopitelně budou v designu, vašeho webu a budou tak držet váš jednotný a jedinečný grafický styl.

Výhody www stránek od DesignDog

 • Navrhneme a vytvoříme nejen profesionální web, ale celou grafickou image vašeho pejska nebo chovatelské stanice. V ceně za tvorbu webu je i návrh a realizace loga.
 • S tvorbou webů máme bohaté zkušenosti, realizujeme weby pro firmy, eshopy atd. Ručíme za svoji práci!
 • Aktualizaci stránek (texty, obrázky) provádíte pokročilým redakčním systémem, který je prověřený díky několika desítkám ostrého nasazení (i na komerčních webech). Celý web proto zvládnete obsluhovat a aktualizovat sami. Vše je snadné!
 • Vše se realizuje pouze prostřednictvím prohlížeče www stránek. Aktualizace tedy můžete provádět z kteréhokoli počítače!
 • Náhledy obrázků do fotogalerií provádí systém zcela automaticky.
 • Možnost podrobných statistik návštěvnosti Google Analytics.
 • Optimalizace pro vyhledávací servery (SEO) – váš web se bude umísťovat na čelních pozicích pro zvolené klíčové slovo. Zájemci vás tak snadno najdou – což oceníte např. ve chvíli, kdy budete zadávat štěňátka nebo hledat zájemce o krytí apod. Weby od nás se ve vyhledávání umísťují výše, než weby, které realizovala konkurence. Přemýšlejte o tom.
 • Uživatelská podpora – můžete se na nás kdykoli obrátit s problémem nebo dotazem.
 • Cena za špičkový chovatelský web je relativně nízká. Pohybuje se řádově kolem 1/2 ceny standardního štěněte rhodesian ridgeback. Investice se vám vrátí už po prvním krytí (po prvních štěňátkách).
 • Budete mít profesionální a krásný web a image. Odlišíte se od průměru!

Určitě najdete levnější www stránky. Otázkou je, zda budou originální a budou plně funkční na všech počítačích. Dost možná  je nebudete moci plně obsluhovat a plnit sami, ale třeba to ani nepotřebujete. Nyní. Nebo můžete využít služeb pro www stránky zdarma. Ale co když za dva tři roky přestanou tyto systémy fungovat? Opravdu tak chcete prijít o celou historii své CHS nebo svého pejska? Oproti tomu náš systém kompletní web na serveru pravidelně zálohuje!

Jak vše probíhá?

 1. Popřemýšlejte, jak byste si váš web představovali, jaké má obsahovat stránky a podstránky, tj jak má být rozsáhlý. Trochu jinak bude vypadat web pro chovatelskou stanici a jinak pro prezentaci vašeho psího kamaráda nebo pro chovatelský klub s rozsáhlou databází.
 2. Na základě těchto informací si společně upřesníme vaše požadavky a dohodneme si konkrétní cenový rozpočet. Pokud cenu schválíte, můžeme pokračovat.
 3. Pošlete mi cca 5-10 obrázků (nezmenšených a neupravených) vašeho pejska. Nejlepší fotografie pak použiji jako hlavní grafický motiv vašich budoucích webových stránek. Společně s obrázky pošlete základní texty, jako jméno psa nebo chovatelské stanice, kontakty atd.
 4. V tuto chvíli vás požádám o uhrazení zálohy ve výši 50% dohodnuté částky za realizaci webu.
 5. Zaregistrujeme doménové jméno a založíme webhosting pro váš web.
 6. Navrhnu a vytvořím grafiku vašeho nového webu. Buď podle vašich instrukcí nebo to můžete celé nechat na mně. Design vám zašlu k finálnímu schválení, většinou během 2-3 týdnů.
 7. Začínáme programovat váš budoucí web. Nastavíme redakční systém rozřežeme a naprogramujeme grafiku a hotový web spustíme. Samozřejmě založíme strukturu stránek, kategorie atd.  To trvá kolem 1-2 týdnů, poté vám web předáme včetně přístupu do administrace vašeho webu. V tuto chvíli nám doplatíte zbývající částku.
 8. Dostanete základní školení (ideálně pomocí SKYPE, lze i emailem), abyste dokázali ovládat redakční systém. Je to ale jednoduché, půlhodinka až hodinka obvykle stačí.
 9. A to vše. Stránky si naplníte texty a obrázky a s webem se pochlubíte všem okolo…

Kolik stojí web od DesignDog?

DOMÉNOVÉ JMÉNO
registrace, platba na 1 rok, doména .CZ (lze i jiné koncovky) 349,- Kč + DPH

WEBHOSTING
dynamické www stránky potřebují pro svůj běh a korektní funkce kvalitní server, tj služba obsahuje pronájem prostoru a služeb na serveru (PHP, neomezený přenos dat, funkční adresa s www i bez, dtabáze MySQL, Cron, modul mod_rewrite pro hezké URL adresy, e-mailové schránky, pravidelné zálohování vašeho webu a databáze
cena: 1.200,- Kč + DPH (platí se každý rok)

WEBOVÉ STRÁNKY
grafický návrh a zpracování, úprava a zpracování podkladů, programování www stránek s ohledem na mezinárodně uznávané standardy, základní optimalizace stránek a kódu pro vyhledávací služby (SEO), administační rozhraní pro správu stránek, instalace na server, oživení, testování a předání zákazníkovi.
cena: dle rozsahu konkrétního projektu (platí se jen při pořízení)

Ceny jsou pro konečného příjemce. Budete-li chtít nestandardní služby nebo upravit standardní kalkulaci, vyjdu vám vstříc. Doménu i webhosting si můžete zařídit sami, pro webhosting vám v případě zájmu zašlu minimální technické požadavky. U vašeho vlastního wehhostingu nemůžeme bohužel grantovat 100% funkčnost systému i do budoucna, protože nemáme návaznost na případné změny technických parametrů hostingu (garantujeme funkčnost pouze v době předání webu).


Pomocná packa

Pokud si nebudete s čímkoli vědět rady nebo chcete znát konkrétní cenu pro váš web – napište nebo zavolejte. Náš pejsek vám podá pomocnou packu a poradí vám. A nebojte se, náš pejsek nekouše…

Chcete poradit?

Nevíte si rady? Máte dotaz nebo nejasnost? Jednoduše zavolejte našemu pejskovi na tel: 602 135 088. Pokud raději píšete, zašlete email na ahoj@designdog.cz nebo použijte formulář na stránce Kontakt.

A nebojte se, nekoušeme :)