Dárkový poukaz

Zapomeňte na nevhodné a nekvalitní dárky. Každému pejskaři udělá radost samolepka na auto s jeho pejskem! A má-li mít radost ještě větší, může to být i web nebo tričko. Jenže bude asi dost fuška sehnat vhodné fotografie a další potřebné materiály… Co teď?

Ale i na toto DesignDog myslel. Není nic jednoduššího, než věnovat oslavenci dárkový poukaz, kde jsou už naše služby předplacené. Majitel poukazu si už sám vybere a rozhodne, jak chce dárek zrealizovat. Je to jednoduché…

 

Jak postupovat při objednání dárkového poukazu?

  • Rozhodněte se jaký dárek byste chtěli budoucímu držiteli poukazu věnovat a v jaké částce. Zda samolepky s jeho pejskem, web, tričko… anebo něco jiného z toho co nabízíme.
  • Objednejte si náš dárkový poukaz na naše služby. Nejlépe e-mailem, telefonicky nebo využijte formuláře na stránce Kontakt.
  • Vaši objednávku potvrdíme e-mailem nejpozději během dvou pracovních dnů, většinou ještě tentýž den.
  • Zašlete nám předem dohodnutou finanční částku. Jakmile bude obnos připsán na náš účet, poukaz vytiskneme a odešleme.
  • Dárkový poukaz vám přijde do tří pracovních dnů poštou. Nebo můžeme poukaz zaslat přímo na adresu oslavence.
  • Držitel takového poukazu si svůj dárek vybere v objednané službě. Stačí, když nám e-mailem zašle objednávku, podklady a společně s nimi i kód ze svého dárkového poukazu. Služby bude už mít předplaceny a dostane tedy vše zdarma. Slevový kód lze uplatnit jen jednou.
  • Platnost dárkového poukazu je šest měsíců ode dne vydání (ten je uveden na zadní straně poukazu). Námi nepodepsaný poukaz je neplatný.
  • Dárkový poukaz nemusí mít celou hodnotu objednané služby, může být i na její část, a může tedy mít libovolnou hodnotu. Lze tedy obdarovanému předplatit např. 50% částky za samolepky apod.
  • Poukaz je zdarma, platíte jen cenu služby.

 

Máte-li jakékoli dotazy nebo nejasnosti, napište mi nebo zavolejte.  Ať už jste objednatel nebo držitel dárkového poukazu. Společně vše doladíme. A neukousnu vás, nebojte  :)

Chcete poradit?

Nevíte si rady? Máte dotaz nebo nejasnost? Jednoduše zavolejte našemu pejskovi na tel: 602 135 088. Pokud raději píšete, zašlete email na ahoj@designdog.cz nebo použijte formulář na stránce Kontakt.

A nebojte se, nekoušeme :)