Samolepky

Navrhujeme a vyrábíme kvalitní a originální samolepky na automobil. Pro naše samolepky používáme jen ty nejlepší dostupné materiály. Díky nekompromisní kvalitě tak můžeme garantovat jejich dlouhou trvanlivost i v extrémních podmínkách na slunci, dešti či mrazu zaparkovaného automobilu.

Naši samolepku tedy nic nepřekvapí, je hezká a drží (nic jiného také správná samolepka nemá na práci).

Máte určitě jedinečného a krásného pejska. A přesně takové samolepky navrhujeme a tiskneme. Neděláme ty běžné sériové  samolepky, které potkáte na každém rohu. Naopak – chceme se odlišovat stejně jako vy a proto jsou naše samolepky originální – jejich design je navržen jen pro vás a nikdy nepotkáte stejnou.

AKCE 4 SAMOLEPKY ZDARMA!
Objednejte si samolepky běžné velikosti (cca 15x15cm) a navíc dostanete čtyři poloviční samolepky na automobil ZDARMA. S vytištěnými samolepkami od nás dostanete jejich grafiku v datové podobě pro elektronické publikování (email, web, facebook atd)

Jaké jsou samolepky od nás?

 • Tvar: nejčastěji kulatý nebo oválný, umíme však i jakýkoli jiný
 • Velikost: standardně cca 15x15cm, na přání může být samolepka větší či menší
 • Materiál: PVC samolepka s UV stabilním fotokvalitním tiskem, kvalitní vodostálé lepidlo
 • Povrchová úprava: leské UV lamino, chrání proti vlhku a slunečnímu záření
 • Životnost: až několik let v exteriéru, samolepka díky UV ochraně nevybledne!
 • Grafika: originální, navržená jen pro vás!

samolepky-na-auto-DesignDog.CZ

Určitě někde narazíte na levnější samolepky. S největší pravděpodobností se bude jednat o papírové, které nejsou určeny pro venkovní použití, nemají kvalitní lepidlo ani UV ochranu. Za pár týdnů se odlepí nebo vyblednou. Oproti tomu našim samolepkám nevadí slunce, déšť, sníh ani opakované mytí automobilu v myčce.

Jak to funguje?

 1. Pošlete mi e-mailem několik fotografií vašeho pejska, ideálně portrét. Fotografie nezmenšujte ani barevně neupravujte. Na obrázku záleží, takže nejste-li si jisti, společně vybereme ten nejlepší.
 2. Napište mi, jak si představujete design a tvar samolepky. Nebo to můžete nechat na mne.
 3. Jaké chcete na samolepce nápisy? Který má být nejvýraznější?
 4. Objednávku vám potvrdím, možná se vás ještě na nějakou drobnost zeptám. Jsem zvědavý pejsek.
 5. Během 1-2 týdnů vám zašlu grafiku samolepky ke schválení. Budete-li spěchat (dárek k určitému datu apod), tak i dříve.
 6. Uhradíte dohodnutou částku (ano, až poté co design uvidíte) a my zadáme samolepku do tisku.
 7. Během následujícího týdne vám hotové samolepky přijdou poštou. Doporučeně, dobře zabalené.
 8. Samolepku nalepíte na pečlivě omyté místo automobilu a budete si ji užívat. Hodně dlouho.

A kolik to stojí?

GRAFICKÝ NÁVRH A ZPRACOVÁNÍ
Vykrytí fotografie vašeho pejska od pozadí, vytvoření nového pozadí, umístění graficky zpracovaného textu, 1x korektura, jedinečný a neopakovatelný grafický návrh jen pro vás, data jsou archivována pro dotisk v budoucnu. Hotovou grafiku dostanete k dispozici pro elektronické publikování. Cena: 490,- Kč

TISK, TVAROVÝ OŘEZ SAMOLEPKY
PVC fotosamolepka 2 kusy (standardní velikost min 15x15cm), UV lamino lesk, tvarový ořez. Zdarma dostanete navíc 4ks samolepek poloviční velikosti! Cena celkem: 260,- Kč

POŠTOVNÉ
Napište si, zda chcete poslat hotové samolepky přes Zásilkovnu, Českou poštu nebo jinak. Účtujeme skutečné sazby poštovného, nic navíc.

Celková cena zakázky je součtem tří výše uvedených položek. Platba celé částky po předložení grafického zpracování samolepky. Budete-li chtít více nebo méně samolepek či jiný rozměr nebo samolepku lepenou zevnitř auta, napište si o kalkulaci!


Pomocná packa

Pokud si nebudete s čímkoli vědět rady, nevíte zda jsou vaše fotografie vhodné – napište nám nebo zavolejte. Náš pejsek vám podá pomocnou packu a poradí vám. A nebojte se, na rozdíl od jiných, náš pejsek nekouše…

Chcete poradit?

Nevíte si rady? Máte dotaz nebo nejasnost? Jednoduše zavolejte našemu pejskovi na tel: 602 135 088. Pokud raději píšete, zašlete email na ahoj@designdog.cz nebo použijte formulář na stránce Kontakt.

A nebojte se, nekoušeme :)