O nás

DesignDogCZ je projekt našeho grafického ateliéru, který se specializuje na tvobu kvalitních www stránek, webdesign,  internetový marketing, SEO (optimalizace pro vyhledávače), PPC reklamu apod.  Maximální důraz klademe na kvalitu a netradiční grafické zpracování ve spojení se zhodnocením vašich vložených prostředků. Jsme profesionálové, takže můžete očekávat perfektní služby.

Jak to všechno začalo?

Před sedmi lety jsme si pořídili svého první psa. Stal se jím rhodéský ridgeback CH. Ekevu od Křemence, který je mezi všemi fanoušky tohoto plemene znám jako Kevin. Jezdili jsme na výstavy, na coursing, agility, složili jsme několik loveckých a poslušnostních zkoušek a zároveň jsme přemýšleli, jak o tom dát vědět ostatním. Přemýšlel jsem, díval se kolem sebe a jednoho dne (tuším že to byl pátek), jsme spustili Kevinův web. Důraz jsem kladl na přehlednou formu a zajímavé grafické zpracování.

Už tenkrát web obsahoval administační rozhraní, přes které jsem mohl stránky plnit obsahem (texty, obrázky) a web dále rozšiřovat. Stránky se staly nejnavštevovanějším webem rhodéského ridgebacka v ČR. Systém i web jsme neustále vylepšovali i když zůstala grafika až na drobnosti stejná. A všechna tato vylepšení, která jsou prověřená léty on-line provozu, jsou obsažena v systému www stránek, které nabízíme i pro vás…

Po pár letech jsem si navrhl a vyrobil první samolepku na automobil. Nedržela dobře, potvora, přestože podle všeho měla. Ale slunce, déšť a mráz jsou silný soupeř. Vyzkoušeli jsme několik variant, až jsme se dopracovali k současnému řešení a provedení samolepky, které mám na svém autě už dva roky. A stále drží…

Pro své přátele a návštěvníky jsme weby, samolepky na auto i ostatní věci pro zviditelnění pejsků nabízeli na Kevinově webu. A po pár letech nastala ta chvíle, kdy můj kreativní pejsek jménem DesignDog bude mít vlastní boudičku. Od pondělí 6. prosince 2010. A to zde na adrese DesignDog.CZ

Proč zvolit DesignDog.CZ?

  • Protože mi to udělá radost :)
  • Mám, stejně jako vy, úspěšného psa a díky tomu vím přesně co a jak je potřeba pro jeho zviditelnění udělat.
  • Naše práce je kvalitní, originální a hezká. A možná vám ji budou ostatní i závidět.
  • Váš pejsek nebo chovatelská stanice získá profesionální image, odlišíte se od průměru.
  • Jste CHS a chcete nabízet štěňátka? Nebo chcete zviditelnit svého krycího psa? Opravdu kvalitní web a originální design vám pomůže. Stejně jako pomáhá nám.
  • Jsem profesionál, nabízím trvalé partnerství, konzultace a řešení problémů.
  • DesignDog není nejlevnější, naše ceny odpovídají vysoké kvalitě, kterou dostanete. Snažíme se být nejlepší a takovou je i naše práce.

Nezdá se vám to? Podívejte se na naše reference nebo se zkuste poohlédnout jinde

Jiří Novák, DesignDogCZ

Chcete poradit?

Nevíte si rady? Máte dotaz nebo nejasnost? Jednoduše zavolejte našemu pejskovi na tel: 602 135 088. Pokud raději píšete, zašlete email na ahoj@designdog.cz nebo použijte formulář na stránce Kontakt.

A nebojte se, nekoušeme :)